Hopp over båndkommandoer Hopp til hovedinnhold

Stilling







Kompetanse










Menneskene

A

Fredrik Agerup

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Familie, arv og barn , Eiendom og entreprise
E-post:agerup@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 26 // +47 99 57 70 50

Sondre Melvold Andersen

Stilling:Advokat
Fagområder: Arbeidsliv , Rettssaker og annen tvisteløsning , Teknologi, industri og handel
E-post:andersen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 34 // +47 93 65 24 68

Pål Ansteensen

Stilling:Driftsdirektør
Fagområder:
E-post:ansteensen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 86 // +47 91 78 82 37

Ellen Dehn Arvesen

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Rettssaker og annen tvisteløsning , Familie, arv og barn
E-post:arvesen@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 00 // +47 91 10 28 90
B

Edle Backe

Stilling:Regnskapsmedarbeider, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:backe@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 07

Ivar A. Barstad

Stilling:Ansvarlig advokat
Fagområder: Eiendom og entreprise
E-post:barstad@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 20 // +47 91 69 09 51

Laila Marie Bendiksen

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Rettssaker og annen tvisteløsning , Eiendom og entreprise , Teknologi, industri og handel
E-post:bendiksen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 78 // +47 91 14 04 80

Christian Bendiksen

Stilling:Advokat/Solicitor (England & Wales), Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Rettssaker og annen tvisteløsning , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:christian.bendiksen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 19 // +47 91 85 22 46

Anne Flågen Bergendahl

Stilling:Eiendomsforvalter, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:bergendahl@bd.no
Telefon:23 23 90 58

Heidi Bjerkvold

Stilling:Sekretær
Fagområder:
E-post:bjerkvold@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 81

Per O. Bjørnsen

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Eiendom og entreprise , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:bjornsen@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 64 // +47 90 77 50 16

Ida Brabrand

Stilling:Advokatfullmektig MNA
Fagområder: Familie, arv og barn , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:brabrand@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 72 // + 47 98 85 33 65

Maren Nan-Hee Brevig

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Skatt og avgift
E-post:brevig@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 62 // +47 95 18 86 62

Camilla Brun

Stilling:Advokatassistent DNA
Fagområder:
E-post:brun@bd.no
Telefon:+47 64 91 41 43 // +47 90 04 65 15
D

Trude Døhli

Stilling:Skatteassistent, sekretær
Fagområder:
E-post:dohli@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 80
E

Berit Winger Eide

Stilling:Sentralbordmedarbeider
Fagområder:
E-post:sentralbord@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 90

Kathrine Moen Engbakk

Stilling:Markedsansvarlig
Fagområder:
E-post:engbakk@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 32 // +47 99 58 99 48

Christian Engelstad

Stilling:Advokat, Assosiert Partner
Fagområder: Eiendom og entreprise , Arbeidsliv , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:engelstad@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 54 // +47 90 96 38 81

Monika Mandys Engelstad

Stilling:Juridisk medarbeider (Jurist Polen)
Fagområder: Skatt og avgift
E-post:mandys@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 77 // +47 48 62 63 84

Nils Eriksen

Stilling:Partner
Fagområder: Skatt og avgift , Teknologi, industri og handel , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:eriksen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 84 // +47 95 25 50 40

Eirik Espenes

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Eiendom og entreprise , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:espenes@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 46 // +47 98 83 68 40

Hedda Marie Evensen

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Eiendom og entreprise , Familie, arv og barn
E-post:evensen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 42 // +47 93 68 69 89

Torbjørn Evjenth

Stilling:Advokat
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Arbeidsliv , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:evjenth@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 63 // +47 97 50 95 73
F

Berit Fjeldberg

Stilling:Regnskapsmedarbeider, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder:
E-post:fjeldberg@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 41

Lise Fjeldstad

Stilling:Advokatassistent DNA
Fagområder:
E-post:fjeldstad@bd.no
Telefon:+47 64 91 41 44 // +47 40 45 32 45

Ingvild Elisabeth Flovik

Stilling:Advokat
Fagområder: Eiendom og entreprise , Familie, arv og barn
E-post:flovik@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 87 // +47 90 60 81 85

Toralv Follestad

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Skatt og avgift , Teknologi, industri og handel , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:follestad@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 83 // +47 99 56 85 65
G

Charlotte Holmedal Gjelstad

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Skatt og avgift
E-post:gjelstad@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 38 // +47 48 04 00 32

Ellinor Glimsjø-Tvinnereim

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Familie, arv og barn , Finans og Insolvens
E-post:egt@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 72 // +47 95 70 59 01

Eivor Grindstuen

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Finans og Insolvens , Familie, arv og barn
E-post:grindstuen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 90 // +47 41 64 45 64
H

Brede A. Haglund

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Skatt og avgift , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:haglund@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 55 // +47 92 02 05 36

Anitra Haldorsen

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Familie, arv og barn , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:haldorsen@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 92 // +47 90 09 00 67

Gunn Hansen

Stilling:Eiendomsforvalter
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:hansen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 06

Gro Hauge

Stilling:Advokat
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Eiendom og entreprise
E-post:hauge@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 45 // +47 95 96 60 25

Kristoffer Haugland

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Eiendom og entreprise
E-post:haugland@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 08 // +47 99 41 75 09

Kristin Hegstad

Stilling:Partner, Advokat, Møterett for Høyesterett
Fagområder: Familie, arv og barn , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:hegstad@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 89 // +47 91 88 47 65

Hans Petter Hellerøy

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Eiendom og entreprise , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:helleroy@bd.no
Telefon:+47 64 91 41 46 // +47 91 13 53 40

Daniel R. Hermundstad

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Skatt og avgift
E-post:hermundstad@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 17 // +47 99 61 51 71

Antonio Holstad

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Skatt og avgift
E-post:holstad@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 05 // +47 98 20 61 69

Martin Horgen

Stilling:Advokat
Fagområder: Eiendom og entreprise , Teknologi, industri og handel
E-post:martin.horgen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 95 // +47 90 19 53 47

Per Gullik Horgen

Stilling:Advokat, Møterett for Høyesterett
Fagområder: Eiendom og entreprise
E-post:horgen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 94 // +47 91 10 15 45

Stein E. Hove

Stilling:Administrerende partner, Advokat, Møterett for Høyesterett
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Eiendom og entreprise , Rettssaker og annen tvisteløsning , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:hove@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 21 // +47 41 21 13 95

Fredrik Huseby

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Eiendomsadvokater , Eiendom og entreprise , Teknologi, industri og handel
E-post:huseby@bd.no
Telefon:+47 23 23 9043 // +47 90 14 13 76
J

Bjørn Jacobsen

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Arbeidsliv , Rettssaker og annen tvisteløsning , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:jacobsen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 79 // +47 93 62 70 40

Harald Jahren

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Finans og Insolvens , Familie, arv og barn , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:jahren@bd.no
Telefon:+47 64 91 41 47 // +47 92 88 32 18

Sladjana Jovanovic

Stilling:Regnskapsmedabeider BDA
Fagområder:
E-post:jovanovic@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 39
K

Ulf B. Karlsen

Stilling:Eiendomsforvalter, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:karlsen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 99

Runa Kirkesæther

Stilling:Regnskapsmedarbeider, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:kirkesaether@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 04

Jan Krohn

Stilling:Advokat, Møterett for Høyesterett
Fagområder: Rettssaker og annen tvisteløsning , Eiendom og entreprise , Teknologi, industri og handel
E-post:krohn@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 22 // +47 91 57 78 40

Sven Krohn

Stilling:Advokat, Assosiert Partner
Fagområder: Finans og Insolvens , Teknologi, industri og handel
E-post:sven.krohn@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 74 // +47 41 22 39 19

Grzegorz Nowak Kvendseth

Stilling:Regnskapsmedarbeider, Brækhus Dege Eiendom AS
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:kvendseth@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 13

Ragnhild Kverneland

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Familie, arv og barn , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:kverneland@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 62 // +47 91 56 31 46
L

Jan Esben Leborg

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Eiendom og entreprise , Teknologi, industri og handel , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:leborg@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 44 // +47 934 95 524

Therese Leinæs

Stilling:Regnskapsmedarbeider, BD VAT and Tax
Fagområder: Skatt og avgift
E-post:leinaes@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 30

Ingerid Eidesvik Lie

Stilling:Advokat
Fagområder: Eiendom og entreprise , Teknologi, industri og handel
E-post:lie@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 47 // +47 97 59 43 92

Marcus Lindstrøm

Stilling:Advokat, Assosiert Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Eiendom og entreprise , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:lindstrom@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 90

Magdalena Lipinska

Stilling:Regnskapsmedarbeider, BD VAT and Tax
Fagområder: VAT Representation in Norway , Skatt og avgift
E-post:lipinska@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 23

Christine Loewe

Stilling:Oppdragsansvarlig regnskap, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:loewe@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 74

Anne Løversbakke

Stilling:Daglig leder i Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:loversbakke@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 11 // Mobil: +47 92 85 25 93 Sentralbord:+47 23 23 90 90 // Fax:+47 22 83 60 61
M

Kim Martinsen

Stilling:Eiendomsforvalter
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:martinsen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 01

Marit Mejlænder

Stilling:Økonomisjef i BDA, Daglig leder i Brækhus Dege Eiendom, autorisert regnskapsfører
Fagområder:
E-post:mejlander@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 70 // +47 23 23 90 90

Martin Mejlænder

Stilling:Daglig leder BD VAT and Tax, autorisert regnskapsfører
Fagområder: VAT Representation in Norway
E-post:gmm@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 73

Sigrunn Melkersen-Amroun

Stilling:Sekretær, Markedskoordinator
Fagområder:
E-post:amroun@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 72

Alexander Mollan

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Teknologi, industri og handel
E-post:mollan@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 53 // +47 46 36 32 77

Christoph Morck

Stilling:Advokat (N), Rechtsanwalt (D), Assosiert Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:morck@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 57 // +47 45 21 89 04

Peder Morset

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Rettssaker og annen tvisteløsning , Familie, arv og barn
E-post:morset@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 65 // +47 92 64 90 10

Johan Mølbach-Thellefsen

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Eiendom og entreprise , Skatt og avgift , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:thellefsen@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 71 // +47 91 60 60 16
N

Anders Nesteby

Stilling:Eiendomsforvalter, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:nesteby@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 15

Mette Fyhn Nordeng-Lyberg

Stilling:Eiendomsforvalter, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:nordeng-lyberg@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 14

Heidi Susanne Nygaard

Stilling:Advokatassistent DNA, Saksbehandler, regnskapsmedarbeider
Fagområder:
E-post:nygaard@bd.no
Telefon:23 23 90 37
O

Patricia Orøy

Stilling:Regnskapsmedarbeider
Fagområder:
E-post:oroy@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 85
P

Tina Merethe Rosnes Pedersen

Stilling:Advokatassistent DNA
Fagområder:
E-post:pedersen@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 66

Petter Jørgen Pettersen

Stilling:Advokat
Fagområder: Skatt og avgift
E-post:pettersen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 31 // +47 90 68 63 25

Knut Ivar Paalsrud

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Familie, arv og barn , Finans og Insolvens , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:paalsrud@bd.no
Telefon:+47 64 91 41 48 // +47 90 64 51 53
R

Anne Berit Rustad

Stilling:Sekretær
Fagområder:
E-post:rustad@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 68

Kristin Rødevand

Stilling:Advokatfullmektig MNA
Fagområder: Eiendom og entreprise , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:rodevand@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 10 // +47 99 27 73 40

Roy Røisland

Stilling:Eiendomsforvalter, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:roisland@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 12
S

Ida Sandbakken

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Arbeidsliv , Familie, arv og barn
E-post:sandbakken@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 87 // +47 41 93 41 69

Eline Schulstock

Stilling:Eiendomsforvalter, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:schulstock@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 48

Turid Sillerud

Stilling:Sekretær
Fagområder:
E-post:sillerud@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 90

Eirin Simonsen

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Arbeidsliv , Eiendom og entreprise , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:simonsen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 98 // +47 93 45 55 34

Inga Ros Skuladottir

Stilling:Regnskapsmedarbeider, Brækhus Dege Eiendom og BD VAT
Fagområder: Regnskap , VAT Representation in Norway
E-post:skuladottir@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 96

Christian Solemslie

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Finans og Insolvens
E-post:solemslie@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 90 // +47 91 66 81 23

John Spissøy

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Skatt og avgift
E-post:spissoy@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 03 // +47 41 58 45 59

Bredo Stabell

Stilling:Advokat
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Arbeidsliv , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:stabell@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 33 // +47 93 03 93 19

Tarjei Stensaasen

Stilling:Advokat
Fagområder: Familie, arv og barn , Arbeidsliv , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:stensaasen@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 56 // +47 90 15 39 01

Grete Funderud Stillum

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel
E-post:stillum@bd.no
Telefon:+47 67 21 69 76 // +47 99 09 07 10

John Aa. Sveinsvold

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Eiendom og entreprise , Skatt og avgift , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:sveinsvold@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 18 // +47 48 02 96 80

Øystein A. Sverre

Stilling:Advokat
Fagområder: Skatt og avgift , Teknologi, industri og handel
E-post:sverre@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 35 // +47 90 66 40 56
T

Julie Tafforeau

Stilling:Regnskapsmedarbeider
Fagområder: Regnskap
E-post:tafforeau@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 25

Kah Keong Tan

Stilling:Kontorkoordinator
Fagområder:
E-post:tan@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 97

Senait Asgedom Tedla

Stilling:Regnskapsmedarbeider, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder:
E-post:tedla@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 69

Kristine Thordén

Stilling:Eiendomsforvalter, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:thorden@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 66

Cau Tran

Stilling:Autorisert regnskapsfører
Fagområder:
E-post:tran@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 29

Steffen Tronstad

Stilling:Eiendomsforvalter, Brækhus Dege Eiendom
Fagområder: Eiendomsforvaltning
E-post:tronstad@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 02
A

Frank C. Aase

Stilling:Advokat, Partner
Fagområder: Finans og Insolvens , Transaksjoner og selskapsrett , Eiendom og entreprise , Rettssaker og annen tvisteløsning
E-post:aase@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 51 // +47 95 73 27 57

Heidi Aasheim

Stilling:Advokat
Fagområder: Teknologi, industri og handel
E-post:aasheim@bd.no
Telefon:+47 23 23 90 36 // +47 90 96 15 10

Caroline Aass

Stilling:Advokatfullmektig
Fagområder: Teknologi, industri og handel , Transaksjoner og selskapsrett
E-post:aass@bd.no
Telefon:+47 67 21 9009 // +47 47 30 08 27
www.bd.no
Oslo
Besøksadresse: Dronning Maudsgt. 10 (inng. Ruseløkkv.)
Postadresse: Postboks 1369 Vika, 0114 Oslo
Telefon: +47 23 23 90 90
Telefaks: +47 22 83 60 60
ASKER OG BÆRUM
Besøksadresse: Rådmann Halmrasts vei 7
Postadresse: Postboks 216, 1300 Sandvika
Telefon: +47 67 21 69 00
Telefaks: +47 67 80 90 61
FOLLO
Besøksadresse: Jernbaneveien 4
Postadresse: Postboks 76, 1401 Ski, Norway
Telefon: +47 64 91 41 41
Telefaks: +47 64 91 41 42

Nyhetsbrev

Hold deg oppdatert med vårt nyhetsbrev:

E-post:    advokat@bd.no

Følg oss på:Facebook LinkedIn

Org. nr.:    980 515 877 (Brækhus Dege Advokafirma DA)      980 691 519 (Brækhus Dege Eiendom AS)      975 801 179 (BD VAT and Tax Services AS)

© Brækhus Dege Advokatfirma DA
Designet av Design Container