Hopp over båndkommandoer Hopp til hovedinnhold

Brækhus Dege Advokatfirma og Advokatfirmaet Horgen har slått seg sammen

02.09.2013
Horgen
​Syv av de nye advokatene fra Advokatfirmaet Horgen.
Som ledd i den vekst- og revitaliseringsprosessen vi er inne i, har vi per 1. september 2013 slått oss sammen med Advokatfirmaet Horgen. Sammenslåingen vil føre til en ytterligere styrking av våre avdelinger for Eiendom og byggentreprise, og Teknologi, industri og handel.
 
Brækhus Dege har hatt en eventyrlig vekst det siste året. Fra å være 37 advokater for ett år siden, teller vi nå mer enn 50 advokater. De sist tilsluttede advokatene har tidligere drevet sin virksomhet i Advokatfirmaet Horgen, og vi er veldig glade for at de nå går inn i Brækhus Dege.
 
Veksten i antall advokater skjer samtidig med at vi arbeider etter en handlingsplan for ytterligere strømlinjeforming av firmaet. Vi ser at arbeidet allerede gir resultater, og måler så langt i år en omsetningsvekst på mer enn 15 prosent i et noe kjøligere advokatmarkedet.
 
Våre nye medarbeidere er:
 
·         Per Gullik Horgen // horgen@bd.no
·         Jan Esben Leborg // leborg@bd.no
·         Eirik Espenes // espenes@bd.no
·         Fredrik Huseby // huseby@bd.no
·         Ingerid Eidesvik Lie // lie@bd.no
·         Hedda M. Evensen // evensen@bd.no
·         Martin Horgen // martin.horgen@bd.no
·         Gro Hauge // hauge@bd.no (for tiden i permisjon)
www.bd.no
Oslo
Besøksadresse: Dronning Maudsgt. 10 (inng. Ruseløkkv.)
Postadresse: Postboks 1369 Vika, 0114 Oslo
Telefon: +47 23 23 90 90
Telefaks: +47 22 83 60 60
ASKER OG BÆRUM
Besøksadresse: Rådmann Halmrasts vei 7
Postadresse: Postboks 216, 1300 Sandvika
Telefon: +47 67 21 69 00
Telefaks: +47 67 80 90 61
FOLLO
Besøksadresse: Jernbaneveien 4
Postadresse: Postboks 76, 1401 Ski, Norway
Telefon: +47 64 91 41 41
Telefaks: +47 64 91 41 42

Nyhetsbrev

Hold deg oppdatert med vårt nyhetsbrev:

E-post:    advokat@bd.no

Følg oss på:Facebook LinkedIn

Org. nr.:    980 515 877 (Brækhus Dege Advokafirma DA)      980 691 519 (Brækhus Dege Eiendom AS)      975 801 179 (BD VAT and Tax Services AS)

© Brækhus Dege Advokatfirma DA
Designet av Design Container